Ласкаво просимо на наш сайт, присвячений допомозі громадянам України та біженцям, що страждають від алергії, респіраторних, імунологічних та дерматологічних захворюваннь.

Скористайтесь нашими ресурсами та почніть покращувати якість свого життя.

ЗАВАНТАЖИТИ

Ознайомтеся з нашими ресурсами, щоб допомогти собі слідкувати за своїм здоров’ям – поруч зі своїм лікуючим лікарем. Разом ми можемо покращити якість вашого життя та подолати бар’єри спілкування, де б ви не були.

Почніть зараз із відстеження того, як ви реагуєте на лікування та як його можна покращити.

MASK-air

MASKair® – це додаток, який може допомогти контролювати вашу алергію та астму.

MASK-air доступний українською мовою і ми надаємо ваші дані мовою країни вашого перебування.

Завантажити на

найкраща співпраця з

CRUSE Control Urticaria

CRUSE® — це додаток, який може допомогти пацієнтам із хронічною кропив’янкою контролювати свій стан. CRUSE® доступний українською мовою та перекладе ваші дані на мову країни перебування.

Завантажити на

ПІДТРИМАЙТЕ НАС

Поточні спонсори

ПРО UCRAID

UCRAID — ДОПОМОГА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ ТА БІЖЕНЦЯМ У РЕСПІРАТОРНІЙ, АЛЕРГОЛОГІЧНІЙ, ІМУНОЛОГІЧНІЙ ТА ДЕРМАТОЛОГІЧНІЙ МЕДИЦИНІ

Цифрова програма, орієнтована на людину та допомогу для підтримки громадян України та біженців з астмою, ринітом, кропив’янкою (та ХОЗЛ).

Вісім мільйонів українців іммігрували від війни та переїхали до Європейського Союзу (ЄС). Принаймні 15% з них мають астму та/або алергічний риніт, а близько 100 000 – тяжкий перебіг захворювання. Багато з них не мають належного ефективного лікування. Алергічні захворювання, включаючи астму та алергічний риніт, є найпоширенішим хронічним захворюванням у дітей та підлітків. Серед біженців є значна кількість дітей та підлітків. Культурні та мовні бар’єри є основною перешкодою.

MASK-air® (Mobile Airways Sentinel network), валідований додаток mHealth (медичний пристрій класу 2a) для лікування риніту та астми, що працює в 27 країнах 19 мовами (60 000 користувачів). Він є ефективним для скринінгу та лікування пацієнтів у всіх країнах. Додаток є найкращою практикою OECD, покращуючи комунікацію і персоніфіковану медичну допомогу. MASK-air® містить анкету для щоденного моніторингу з шістьма показниками результатів, які повідомляють пацієнти, і список ліків від риніту та астми для кожної країни. Включено додаткові анкети (EQ-ED-5L: EuroQOL, що дозволяє оцінити громадські послуги в сфері охорони здоров’я та CARAT: Контроль алергічного риніту та тест на астму. Додаток можна використовувати пацієнтам віком до 75 років. Український модуль MASK-air® (астма та алергічний риніт) тепер є доступним.

CRUSE (самооцінка хронічної кропив’янки) був розроблений для лікування кропив’янки відповідно до принципу MASK-air. Також доступний український модуль CRUSE® (кропивʼянка).

Український пацієнт заповнює українською мовою анкету та проводить щоденну оцінку симптомів під час лікування астми, риніту чи кропив’янки. Відповідно до GDPR пацієнт надає своєму лікарю доступ до програми, відсканувавши QR-код, який відображається на комп’ютері лікаря (або медичного працівника). Це дозволить лікарю прочитати вміст програми своєю мовою. Щоб показати лікарю дані пацієнта у веб-браузері лікаря, потрібно менше хвилини.

Очікувані результати

  • Охоплення цільової групи населення: за оцінками, понад 1 мільйон українських біженців страждають на симптоми астми, риніту та/або кропив’янки, а понад 100 000 мають тяжкий перебіг захворювання.
  • MASK-air та CRUSE потенціюють залучення медичних працівників до роботи з біженцями.
  • Вкрай важливо спілкуватися з самими біженцями, щоб зрозуміти, з якими перешкодами вони стикаються. MASK-air і CRUSE — прототипи особистісно орієнтованої допомоги при хронічних захворюваннях.
  • Спільне прийняття рішень між пацієнтами та постачальниками медичних послуг для керованого самостійного контролю та покращення залучення пацієнтів для опіки над ними.
  • Щоб зменшити кількість і тяжкість загострень, екстрених візитів або госпіталізацій.
  • UCRAID також буде швидко розгорнуто в Україні.
  • Запропонувати недорогу інноваційну модель mHealth для симптоматичних неінфекційних захворювань.
  • Розгорнути UCRAID для інших захворювань (наприклад, ХОЗЛ або серцево-судинних захворювань)
  • Розгорнути UCRAID для інших біженців. Модуль MASK-air® існує 20 мовами, включаючи арабську.

КОМАНДА ФАХІВЦІВ UCRAID

Prof. Josep M. Anto
Ms Anna Bedbrook
Prof. Jean Bousquet
Dr. Wienczyslawa Czarlewski
Mr. Michiel van Eerd
Prof. Joao A. Fonseca
Prof. Judith Garcia-Aymerich
Prof. Bilun Gemicioglu
Dr. Antonio F. M. Giuliano
Prof. Tari Haahtela
Prof. Ludger Klimek
Prof. Marek Kulus
Prof. Maciej Kupczyk
Associate Prof. Yuliia Lysanets
Prof. Marcus Maurer
Prof. Markus Ollert
Prof. Filip Raciborski
Prof. Carlos Robalo Cordeiro
Prof. Nicolas Roche
Prof. Boleslaw Samolinski
Prof. Holger Schünemann
Prof. Bernardo Sousa-Pinto
Prof. Maria Teresa Ventura
Dr. Govert de Vries
Prof. Arzu Yorgancioglu
Prof. Torsten Zuberbier

КЛЮЧОВІ ЧЛЕНИ УКРАЇНСЬКОЇ КОМАНДИ

Prof. Igor Kaidashev, Dr. of Med. Sci.
Associate Prof. Vladyslav Tsaryk, PhD
Prof. Andrii Kurchenko, Dr. of Med. Sci.
Prof. Roman Stepanenko, Dr. of Med. Sci.

КОНТАКТ ДЛЯ ЗВОРОТНЬОГО ЗВʼЯЗКУ

UCRAID – спільний проект ARIA та UCARE.

Будемо на зв’язку